Susipažinkite su vandens šildytuvų garantijomis

Vandens šildytuvai yra būtini kiekviename namų ūkyje, užtikrinantys šilto vandens teikiamą komfortą, kai tik jo prireikia. Namų savininkams labai svarbu suprasti, kokios garantijos suteikiamos šiems prietaisams. Šis straipsnis supažindina su siūlomų garantijų rūšimis, jų galiojimo terminais ir kaip jomis efektyviai naudotis.

Vandens šildytuvų garantijos tipai

Įsigyjant vandens šildytuvą labai svarbu žinoti, kokia garantija jam suteikiama. Paprastai visų gamintojų elektrinėms dalims suteikiama 2 metų garantija. Tačiau vandens šildytuvo bako garantija priklauso nuo prekės ženklo ir modelio ir svyruoja nuo 2 iki 7 metų. Įdomu tai, kad kai kuriems momentiniams vandens šildytuvams suteikiama 12 mėnesių garantija verslo klientams ir 24 mėnesių garantija privatiems vartotojams. Konkrečią informaciją apie garantiją visada rasite produkto aprašyme.

Vandens šildytuvų garantijų taikymo apimtys ir išimtys

Vandens šildytuvų garantijos taikomos daugeliui problemų, išskyrus mechaninius pažeidimus, kalkių nuosėdų kaupimąsi, suėsdintą arba demontuotą apsauginį magnio anodą ir pažeidimus dėl užšalimo. Be to, garantija netenka galios, jei neįrengtas atbulinis apsauginis vožtuvas arba jei tarp vandens įvado ir tūrinio vandens šildytuvo yra uždaromasis ventilis (momentiniams šildytuvams atbulinis vožtuvas nereikalingas).

Vidutinė vandens šildytuvų garantijų trukmė

Garantijų trukmė gali skirtis. Elektriniams komponentams paprastai suteikiama 2 metų garantija. Vandens bako garantija paprastai trunka 5 metus, tačiau, priklausomai nuo prekės ženklo ar modelio, ji gali svyruoti nuo 2 iki 7 metų.

Garantinių pretenzijų pateikimo tvarka

Norėdami pateikti prašymą dėl garantinio aptarnavimo, klientai paprastai turi kreiptis į prekės ženklo techninės priežiūros partnerį internetu. Mūsų techninės pagalbos komanda visada pasirengusi suteikti informaciją ir serviso kontaktus. Proceso trukmė gali skirtis, tačiau siekiame efektyvumo ir klientų pasitenkinimo.

Techninės priežiūros įtaka garantijos galiojimui

Reguliari techninė priežiūra, ypač magnio anodo patikra, yra labai svarbi garantijos galiojimui. Jei anodas suiręs, aptarnavimo centras gali panaikinti garantiją, todėl ypač svarbu atlikti periodinę techninę priežiūrą.

Prailgintos garantijos ir papildomas draudimas

Šiuo metu nesiūlome pratęstų vandens šildytuvų garantijų. Tačiau norint gauti maksimalią naudą, labai svarbu suprasti esamas garantijos sąlygas.

Pretenzijos dėl garantijos realiame pasaulyje: Ko tikėtis?

Iškilus problemoms, mažesnius vandens šildytuvus paprastai reikia vežti į aptarnavimo centrą. Didesnių modelių (apie 50 litrų ir didesnių) atveju serviso meistras dažniausiai vyksta į kliento namus. Jei remontas neįmanomas, aptarnavimo centras pateikia aktą su išvadomis, pagal kurį grąžinami pinigai arba be kliento priemokos vandens šildytuvas keičiamas nauju. Garantija nepadengia boilerio demontavimo ir naujo sumontavimo išlaidų.

Išvados

Norint kuo geriau pasinaudoti įsigyto vandens šildytuvo garantija, labai svarbu suprasti jo garantijos sąlygas. Aiškiai žinodami, kam taikoma garantija, kaip prižiūrėti šildytuvą ir kaip pateikti pretenziją, galėsite ramiai mėgautis vandens šildytuvo teikiamu komfortu.

D.U.K.

Koks yra standartinis vandens šildytuvų elektrinių dalių garantijos laikotarpis?

Vandens šildytuvų elektrinėms dalims paprastai suteikiama 2 metų garantija visiems prekių ženklams.

Ar skiriasi vandens šildytuvo bako garantinis laikotarpis?

Taip, garantija boilerio rezervuarui, priklausomai nuo prekės ženklo ir modelio, gali būti nuo 2 iki 7 metų.

Ar vandens šildytuvų garantijose yra kokių nors dažniausiai pasitaikančių išimčių?

Išimtys paprastai apima mechaninius pažeidimus, kalkių nuosėdas, apsauginio magnio anodo problemas ir pažeidimus dėl užšalimo.

Ką turėčiau daryti, kad išlaikyčiau savo vandens šildytuvo garantiją?

Reguliariai tikrinkite magnio anodą ir pasirūpinkite, kad boileris būtų tinkamai sumontuotas, įskaitant atbulinį vožtuvą.

Kaip tvarkomos didesnių vandens šildytuvų garantinės pretenzijos?

Didesnių modelių atveju remonto meistras paprastai atvyksta į kliento namus. Jei neįmanoma suremontuoti, boileris pakeičiamas nauju arba klientui grąžinami pinigai.

Ar galiu gauti pratęstą vandens šildytuvo garantiją?

Šiuo metu vandens šildytuvams pratęstų garantijų nesiūlome.