Atlantic gamintojo prekės

Prancūzų kompanija Atlantic vandens šildymo rinkoje veikia jau daugiau nei 50 metų. Vienas iš pagrindinių šio gamintojo tikslų yra minimalizuoti kaštus ir suteikti vartotojams optimalų komfortą. 

Atlantic boileriai – ekonomiškas sprendimas

Norint pasirinkti vandens šildymo įrangą, kuri puikiai atitiktų individualius poreikius, sklandžiai veiktų, būtų patogiai naudojama ir nesudėtingai prižiūrima, renkantis svarbu atsižvelgti ne tik į techninius parametrus, dizainą ar gerą kainą, bet ir pasidomėti gamintojo patirtimi ir privalumais. Nuo 1968 m. veikianti „Atlantic“ kompanija puikiai ištobulino gamybos technologijas ir užtikrina minimalius kaštus. 

Ši kompanija siūlo įvairių tipų vandens šildytuvus. Plačiausias – elektrinių vandens šildytuvų pasirinkimas. Taip pat gamintojas kuria ir mažos talpos vandens šildytuvus, kuriuos galima montuoti po kriaukle, pakabinti virš jos ar įrengti prie praustuvės. Tai itin patogus ir gana pigus sprendimas sodyboms ir sodo nameliams su mažomis virtuvėlėmis.

Atlantic 10L Atlantic 50L Atlantic 150L
Atlantic 15L Atlantic 80L Atlantic 200L
Atlantic 30L Atlantic 100L Atlantic 300L, 500L

Prancūziški vandens šildytuvai gera kaina

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite plačią itin kokybiškų, ekonomiškų, įvairių tipų „Atlantic“ vandens šildytuvų pasiūlą, tad nesunkiai išsirinksite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Patogiausias ir greičiausias būdas įsigyti reikalingą įrenginį – pirkti internetu. Sukūrėme paieškos sistemą, kuri padės pasirinkti dar paprasčiau. Tereikia suvesti Jums aktualius kriterijus – boilerio tipą, talpą, galingumą, kainą, gamintoją ir kitus, ir sistema atrinks tik šiuos parametrus atitinkančius modelius. 

Jei norite sutaupyti ir gerą įrenginį įsigyti pigiau, pasinaudokite mūsų interneto svetainėje taikomomis nuolaidomis bei akcijomis. Mažos talpos boilerių kainos nesiekia nė 100 eurų, o didesni elektriniai boileriai kainuoja apie kelis šimtus. Žinoma, kaina priklauso nuo talpos, galingumo, funkcionalumo ir kitų parametrų.

Visas mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome į namus visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Ukmergėje, Tauragėje, Plungėje, Marijampolėje, Alytuje ir kituose. O mūsų komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti visais pajungimo, montavimo, priežiūros, pasirinkimo klausimais ir padėti pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių talpų boilerių:

  • Atlantic 10 L
  • Atlantic 15 L
  • Atlantic 30 L
  • Atlantic 50 L
  • Atlantic 80 L
  • Atlantic 100 L
  • Atlantic 150 L
  • Atlantic 200 L
  • Atlantic 300 L, 500 L