Gorenje Tiki gamintojo prekės

Kad karšto vandens nepritrūktų ir galėtumėte komfortiškai leisti laiką tiek namuose, tiek sodyboje, sodo namelyje ar dirbtuvėse, nepamainomas pagalbininkas buityje yra vandens šildytuvas. Vienas populiariausių sprendimų – elektriniai boileriai, kuriems nėra būtina galinga elektros tinklo instaliacija, tad jie gali būti naudojami įvairaus tipo pastatuose. Tai ekonomiškas ir gana pigus sprendimas, užtikrinantis mažus energijos nuostolius. Jei individualiame name ar kotedže įrengtas šildymo katilas, siūlome rinktis kombinuotą boilerį. O esant nedideliam karšto vandens poreikiui, pavyzdžiui, vasarnamyje ar sodo namelyje, gali puikiai pakakti ir mažos talpos vandens šildytuvo prie kriauklės.

Gorenje 50L Gorenje 100L Gorenje 150L Gorenje 300L, 400L
Gorenje 80L Gorenje 120L Gorenje 200L

Vandens šildytuvai iš patikimo gamintojo

Slovėnų kompanija „Gorenje“ yra gerai žinoma buitinės technikos gamintoja visame pasaulyje. Šio gamintojo vandens šildytuvai išsiskiria patikimumu ir aukščiausia kokybe. Kompanijos įrangą jau spėjo įvertinti vartotojai Vokietijoje, Austrijoje, Čekijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse. Puikią kokybę ir ilgaamžiškumą užtikrinti padeda daugiau nei 50 metų patirtis vandens šildymo įrangos gamybos srityje.

Gorenje boileriai internetu gera kaina

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų kokybiškų, ilgaamžių „Gorenje“ vandens šildytuvų asortimentą, tad nesunkiai galėsite išsirinkti Jūsų individualius poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Kad pasirinkti būtų dar paprasčiau, sukūrėme paieškos sistemą, kur galite suvesti Jums aktualius kriterijus (galingumą, kainą, talpą, gamintoją ir t.t.) ir rinktis tik iš juos atitinkančių modelių. Jei norite gerą įrenginį įsigyti pigiau, galite pasinaudoti mūsų svetainėje skelbiamomis nuolaidomis.

Elektrinių bei kombinuotų boilerių kainos prasideda maždaug nuo 150 eurų. Pasirinktą modelį pristatysime į Jums patogią vietą bet kuriame Lietuvos kampelyje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Tauragėje, Ukmergėje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur. O mūsų komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti pasirinkimo, pajungimo, montavimo, priežiūros, pristatymo ir įvairiais kitais klausimais, kad padėtų Jums pasirinkti optimaliausią variantą.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių talpų „Gorenje“ boilerių, tad galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią:

  • Gorenje 50 L
  • Gorenje 80 L
  • Gorenje 100 L
  • Gorenje 120 L
  • Gorenje 150 L
  • Gorenje 200 L
  • Gorenje 300 L, 400 L