Galmet gamintojo prekės

Galmet turi 40 metų patirtį gaminant aukščiausios kokybės šildymo ir karšto vandens prietaisus. Siekiant užtikrinti komfortišką eksploatavimą, kompanija pristato aukščiausios kokybės, intuityvius sprendimus. Kurdama išbaigtas šildymo sistemas, ji siūlo gaminius, garantuojančius didelį efektyvumą ir ilgaamžiškumą, pagrįstus novatoriškais ir ekologiškais sprendimais. Aukščiausia siūlomų gaminių kokybė virto klientų pasitikėjimu, dėl kurio Galmet yra vandens šildytuvų gamybos ir pardavimo lyderis bei pirmaujantis centrinio šildymo katilų ir šilumos siurblių gamintojas Lenkijoje. 

Naujausi Galmet produktai pasižymi aukščiausio funkcionalumo ir geriausio dizaino deriniu. Nuo pat įkūrimo pradžios Galmet daug dėmesio skyrė išskirtinių gaminių kūrimui. Būdama pramonės lyderė, bendrovė ne tik gamina modernius, ekologiškus šildymo prietaisus, bet ir diktuoja rinkos tendencijas. Nuolat stengiasi numatyti klientų poreikius ateityje.

Kurdami šildymo sistemas, Galmet šiandien darbuojasi daugiau nei 700 specialistų, kurie savo veiklą vykdo beveik 40 000 m2 plote. 

Pirmenybė teikiama nuolatiniam prietaisų gerinimui. Tačiau meistriškumas susijęs ne tik su įrengimų veikimu. Tai ir vertybės - pažadas, kad Galmet niekada nenuvils savo klientų, visada bus paslaugūs ir prieinami, o gaminiai standartiškai bus aukščiausios kokybės. Visa tai atsispindi naujajame Galmet prekės ženklo šūkyje: MES KURIAME IŠMANIUS DRAUGUS.

Galmet prekės ženklo istorija

1982 m. - prasideda Galmet prekės ženklo istorija. Stanislavas Galara savo garaže įkuria vieno žmogaus dirbtuves, kuriose gamina centrinio šildymo vandens šildytuvus, katilus ir vandens šildytuvus.

1990 m. - įmonė įgauna šeimos įmonės Galmet pavidalą. Įmonėje pradėtos naudoti modernios gamybos linijos, padidėjo gamyba ir pardavimai.

1999 m. - Nuolatinė įmonės plėtra lėmė, kad pradėjo veikti vienas moderniausių šalyje emalinių dažų cechų.

2001 m. - įmonėje atidaryta automatizuota šildytuvų išorinių korpusų miltelinio dažymo linija.

2007 m. - išplėstas gaminių asortimentas, pradėti gaminti pirmieji katilai.

Galmet į savo pasiūlą įtraukia centrinio šildymo katilus, laikui bėgant tapdama jų gamybos eksperte. Didėja eksportas.

2008 m. - pradedami gaminti pirmieji šilumos siurbliai, įkuriama laboratorija ir mokslinių tyrimų ir plėtros centras. Įmonę sustiprina dar viena specialistų grupė, dirbanti jos plėtros srityje.

2012 m. - įmonė švenčia 30 metų jubiliejų. Naujas prekės ženklo įvaizdis.

2013 m. - atidaromas modernus 2200 m2 ploto cechas, skirtas saulės kolektorių gamybai, kuriame sumontuota naujausia įranga.

Pagal Inovatyvios ekonomikos veiklos projektą Galmet įgyvendina beveik 10 mln. zlotų vertės investiciją ir paleidžia vieną moderniausių saulės kolektorių gamybos linijų Europoje. 

Pirmasis šildymo biuletenio "Expert of Heating" leidimas.

2014 m. - internetinė atsarginių dalių parduotuvė.

2014-ieji tapo daugybės apdovanojimų valdybai, gaminiams ir įmonei "Galmet" metais.

2015 m. - atidaromas išmaniausias šildymo įrangos salonas Lenkijoje, vienintelis šioje pramonės šakoje, kuriame taip moderniai pristatomi gaminiai ir visos integruotos hibridinės šildymo sistemos.

Tai vieta, kurioje Gamlet klientams pateikiamas geriausias sprendimas: "vienas gamintojas - vienas aptarnavimas - viena garantija - vienas nacionalinis šildymo technologijų konsultacinis centras".  Įkuriama 2-oji gamykla ir gaminių asortimentas papildomas dar vienu naujovišku karšto vandens šilumos siurbliu "Spectra".

2016 m. - nuolatinis augimas, įmonė įsikuria 30 000 m2 ploto salėse, joje dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. Apie 20 proc. produkcijos sudaro eksportas.

2017 m. - "Maxima" - pirmasis Lenkijoje pagamintas gruntinis šilumos siurblys, kuriam suteiktas Europos kokybės ženklas EHPA-Q.

2018 m. - Poznanės tarptautinės parodos INSTALACJE 2018 aukso medalis už granulinį katilą "Genesis Plus".