Dažniausiai užduodami klausimai

I. Užsakymas internetu

Spauskite „Į krepšelį“. Suveskite informaciją pristatymui ir patvirtinkite užsakymą. Užsakymo metu registracija nėra reikalaujama, pakanka nurodyti tik kontaktinę informaciją, būtiną užsakymo pristatymui.

II. Užsakymas el. paštu

Atsiųskite Jūsų užsakymą į info@vandens-sildytuvai.lt Apdorosime Jūsų laišką ir atsiųsime Jums išankstiniam apmokėjimui arba kitaip suderinsime pristatymą.

III. Užsakymas telefonu

Pateikite užsakymą telefonu 8-650-96747. Kai nėra galimybės pateikti užsakymo vandens-sildytuvai.lt sistemoje arba neturite priėjimo prie el. pašto ir negalite atsiųsti užsakymo el. paštu? Ne beda. Tiesiog paskambinkite mums. Suderinsime palankias Jums pristatymo ir atsiskaitymo sąlygas.

I. Apmokėjimas internetu, lizingu arba per mokėjimo terminalus (paysera.lt)

Apmokėjimas internetu – SEB, DNB, Nordea, Swedbank ir per kitus bankus.
Apmokėjimas per mokėjimo terminalus - galimybė atspausdinti kvitą ir apmokėti jį mokėjimo terminaluose:
Lietuvos pašto ir Paypost skyriuose;
MAXIMA kasose;
Rkiosk ir Lietuvos Spasudos kioskuose;
Perlas terminaluose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą yra galimybė atsiskaityti už pirkinį išsimokėtinai. Panorėjus apmokėti užsakymą išsimokėtinai reikia mokėjimo metu pateiktame finansinių įstaigų sąraše pasirinkti General Financing arba Mokilizingas ir sekti tolimesnius nurodymus.

II. Paprastas banko pavedimas užsakymo metu

Gavėjo pavadinimas: Prolita, UAB
Įmonės kodas: 302555306
Atsisk. sąskaita: LT44 7044 0600 0764 7271
Mokėjimo paskirtis:  Jūsų užsakymo numeris

III. Atsiskaitymas grynais arba banko kortele po pristatymo.

Paslauga yra mokama ir sudaro 5% nuo bendros užsakymo sumos, bet nemažiau 5.00 €
Karantino laikotarpiu siuntų gavėjai už paslaugas pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Žinoma galite gauti PVM SF juridinio asmens vardu. Užsakymo metu prašome nurodyti teisingus rekvizitus sąskaitai ir PVM SF sistema išsiųs Jums el. paštu po užsakymo įvykdymo. Taip pat galėsite prisijungti ir atsisiųsti sąskaitą faktūrą bet kokiam Jūsų užsakymui. PVM SF adresas gali skirtis nuo pristatymo adreso.

Normaliu atveju užsakymas pristatomas klientui per 1 darbo su Venipak kurjeriu po užsakymo patvirtinimo. Kai prekės nėra sandėlyje pristatymo terminas derinamas atskirai.

Siuntos pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje su Venipak kurjeriais darbo dienomis 8-17 val. Visiškai nesvarbu, reikalingas pristatymas į didelį miestą, mažą kaimelį, nutolusią sodybą ar vienkiemį. Pristatymas visada yra nemokamas ir greitas (normaliu atveju 1 darbo dieną). Prieš atvykstant Venipak kurjeris atsiunčia SMS žinute ir pasiskambina. Vienintelė mokama kryptis pristatymui yra Nida. Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainoja 50 Eur su PVM ir visada yra derinamas atskiru susitarimu. 

Užsakymų atsiėmimas galimas iš vandens-sildytuvai.lt sandėlio Eišiškių pl. 8, Viliuje arba iš kitų mūsų parnerių sandėlių. Prekių atsiėmimas iš sandėlio galimas tik po užsakymo patvirtinimo. Gabijos g. prekių išdavimas deja nėra įmanomas.

Taip, yra galimybė grąžinti netukusią Jums prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Prekė turi būti nenaudota ir nepažeistoje gamyklinėje pakuotėje.

Taip, galima apmokėti užsakymą pristatymo metu. Venipak kurjeriai priima mokėjimus grynais arba banko kortelę. Apmokant užsakytas prekes pristatymo metu yra taikomas 5% komisinis mokesti (bet ne mažesnis nei 5 Eur).