Electrolux gamintojo prekės

Kad jaustumėtės komfortiškai, laisvai ir jaukiai, tiek namuose ar sodyboje, tiek darbo patalpose reikalingas karštas vanduo – nusiprausti, nusiplauti rankas, išsiplauti indus ir kitoms buities reikmėms. Šiuolaikiniai, kokybiški, geriausių gamintojų siūlomi vandens šildytuvai karštą vandenį vartojimui paruošti gali itin greitai ir kokybiškai. Norint pasirinkti vandens šildytuvą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius, svarbu įvertinti, kiek asmenų ir kaip dažnai naudosis karštu vandeniu, taip pat atsižvelgti į tai, ar tai bus pagrindinis/vienintelis, ar papildomas vandens šildymo įrenginys.

Electrolux boileriai – efektyvu ir praktiška

Daugiau nei 100 metų buitinę techniką gaminanti švedų kompanija „Electrolux“ yra viena žinomiausių ir labiausiai patyrusių kompanijų vandens šildymo įrangos gamybos srityje. Šio gamintojo gaminami boileriai pasižymi efektyvumu, patikimumu, ilgaamže kokybe ir moderniu dizainu. 

Kompanija vandens šildytuvų gamybai naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir taiko inovatyvius sprendimus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairios talpos, galingumo ir dizaino gerų, ekonomiškų, gerų vandens šildytuvų virtuvei, vonios kambariui ir kitoms patalpoms.

Electrolux vandens šildytuvai su pristatymu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite itin kokybiškus, patikimus ir funkcionalius „Electrolux“ vandens šildytuvus konkurencingomis kainomis. Jei pasirinktą gaminį norite įsigyti pigiau, galite pasinaudoti mūsų svetainėje skelbiamomis akcijomis ir internetu nusipirkti jį pigiau.

Pasirinktą įrenginį atvešime į bet kurią Lietuvos vietą. Pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kituose miestuose bei kaimo vietovėse. O mūsų specialistai padės apsispręsti ir atsakys į visus klausimus apie techninius parametrus, montavimą, pajungimą, įrangos priežiūrą ir kitus.