Styleboiler gamintojo prekės

Styleboiler turi beveik penkiasdešimties metų patirtį karšto vandens gamybos įrangos srityje. 1969 m. Mario Giona įkūrė įmonę Veronoje ir pradėjo gaminti elektrinius ir dujinius vandens šildytuvus, taip pat įgijo patirties ir įgūdžių šiame sektoriuje. Nors Styleboiler šaknys yra Europoje, šiuo metu ji veikia visame pasaulyje, siūlydama platų elektrinių, dujinių, tūrinių vandens šildytuvų ir netiesioginio šildymo vandens šildytuvų su stiklo dengtais plieniniais arba nerūdijančio plieno rezervuarais bei visą šilumos siurblių asortimentą. Bėgant metams bendrovė investavo ir įvairiapusiškai plėtė savo veiklą gamindama platų vandens šildymo bakų asortimentą, plėtodama tokias reiklias rinkas kaip Šveicarija, Vokietija ir Šiaurės Amerika.

Styleboiler siekia teikti geriausius karšto vandens sprendimus šeimoms, įmonėms, profesionaliems naudotojams ir vartotojams visame pasaulyje, siūlydama naujoviškus šilumos siurblius, karšto vandens talpas ir vandens šildytuvus.

Styleboiler siekia visiems pasiūlyti tvarius gaminius ir sprendimus, kurie padėtų sumažinti vartojimą ir apsaugoti aplinką.

Bendrovės strategija - tenkinti tarptautinių rinkų reikalavimus ir jų standartus, laikantis galiojančių įstatymų. Iš tiesų Styleboiler siekia įtvirtinti savo gaminių asortimentą ir prekės ženklą tarp labiausiai gerbiamų pasaulio bendrovių, išlaikydama ir toliau plėtodama per pastaruosius metus pasiektus kokybės ir patikimumo standartus.

Styleboiler nuolat investuoja į savo boilerių asortimento ir atsinaujinančių technologijų plėtrą. Puikią Styleboiler gaminių kokybę lemia tikslus projektavimo procesas ir pažangių technologijų naudojimas, suvirinimo ir stiklo dengimo procesų bei nerūdijančio plieno gaminių gamybos įgūdžiai. Elektros, dujų, saulės energijos įrenginių, skirtų karštam sanitariniam vandeniui gaminti ir (arba) kaupti, ir šilumos siurblių su inox, stiklu ir teflonu dengtomis talpomis projektavimo, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo bei susijusių priedų prekybos vadybos sistema atitinka kokybės vadybos sistemos standartą (ISO 9001:2015). Styleboiler geriausias iš galimų augimo variantų yra tai, kad bendrovė daug dėmesio skiria glaudžiai partnerystei su savo klientais ir, kai tik įmanoma, siūlo individualius sprendimus, OEM ir privatų prekės ženklą.