vandens-sildytuvai.lt projektas priklauso įmonei Prolita, UAB. Savo veikla pradėjome 2010 metais. Fokusavimas į kliento techninių užduočių sprendimą, dėmesys detalėms, profesionalumas ir tik aukštos kokybės laiko patikrinta produkcija bei teikėjai suponavo, kad šiandien galime pasidžiaugti pelnytu klientų pasitikėjimu ir kokybiškomis paslaugomis – prekyba vandens šildytuvai (boileriais), vandentiekio ir santechnikos įranga.

Išskirtinį dėmesį skiriame kliento poreikių išsaikinimui, techninės užduoties išsiaiškinimui ir tik po to pateikiame tinkamą pasiūlymą. Jei abejojate savo sprendimu ir nežinote ką pasirinkti, vandens-sildytuvai.lt specialistai visada galės suteikti techninę konsultaciją, pateikti išsamią techninę informaciją, akcentuoti esminius aspektus ir atkreipti dėmesį į iškirtinės vandens šildytuvo savybes. Išsami informacija ir profesionalų pagalba padeda vandens-sildytuvai.lt klientams priimti teisingą sprendimą.

vandens-sildytuvai.lt užtikrintas patogus ir operatyvus prekių pasirinkimas - prekių filtrai leidžia klientui rinktis tik konkrečiai jo poreikius atitinkančias prekes, taip taupant laiką.

Jau dag metų dirbame su žinomiausiais vandens šildytuvų gamintojais: Ariston, Atlantic, Dražice, Kospel, Electrolux, Gorenje, Thermex, Instant ir kitais. Pastoviai atnaujiname boilerių asortimentą, palaikome daugumą produktų savo sandėlyje ir galime pristatyti klientui per 1-3 darbo dienas.

Mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba visų rūšių vandens šildytuvais. Pagal kliento poreikius parengiame specialius pasiūlymus ir sąmatas boileriams. Dirbame su privačiais klientais, profesionaliais santechnikais ir mūsų srities prekybos įmonėmis. Pagrindinės vandens-sildituvai.lt veiklos kryptys:

  • Momentiniai vandens šildytuvai: veikia tik vandens suvartojimo momentu, todėl neeikvoja elektros vandens temperatūros plaukymui boilerio talpoje. Be to yra labai kompaktiški ir patogus montavimui.
  • Elektriniai vandens šildytuvai (boileriai): paprasčiausias būdas turėti karštą vandenį, paprastas sumontavimas ir pajungimas. Nestipriai apkrauna elektros tinklą, todėl tinkami daugumoje situacijų. 
  • Kombinuoti vandens šildytuvui (boileriai): gali kaitinti vandenį tiek nuo elektros teno, tiek nuo šildymo sistemos. Dažnas pasirinkimas nuosavų namų šeimininkų.
  • Netiesioginio šildymo vandens šildytuvai (boileriai): šildo vandenį tik nuo šilumokaičio. Dažniausiai naudojami su dujiniais katilais, šilumos siurbliai ir saulės kolektorių sistemomis.
  • Mažos talpos vandens šildytuvai (boileriai): puikus sprendimas virtuvei, ofisui ar tiesiog vandens kriauklei. Nesudėtingas pajungimas, o modelius su vamzdžiais viršuje dažniausiai galima tiesiog pastatyti po kriaukle.
  • Kieto kuro vandens šildytuvai (boileriai): brangstant elektrai vis dažnesnis pasirinkimas. Puiki ir ekologiška alternatyva elektriniam boileriui.
  • Vandens šildytuvų atsarginės dalys: sugedo boileris? Nebeda. Turime platų atsarginių dalių pasirinkimą savo sandėlyje. Kreipkitės ir galėsime pagelbėti.
  • Akumuliacinės talpos: prekiaujame talpomis nuo 50L iki ~1000L, turime skirtingų konfigūracijų. Turime versijų skirtų karštam buitiniam vandeniui (emaliuotos) ir talpų tinkamų šildymo sistemoms (naudojamos su kieto kuro katilais, elektriniais šildymo katilais, šilumos siurbliais arba saulės kolektorių sistėmuose)