Kospel gamintojo prekės

Sklandų ir greitą karšto vandens paruošimą namams ar komercinės paskirties patalpoms užtikrina kokybiški ir modernūs vandens šildytuvai. Vandens šildymo įranga dažnai naudojama butuose, individualiuose namuose, vasarnamiuose, visuomeninės bei pramoninės paskirties pastatuose. Toks įrenginys padeda jaustis komfortiškai ir užsitikrinti gana pigų, ekonomišką bei praktišką vandens paruošimą.

Kospel boileriai internetu pigiau

Lenkų kompanija „Kospel“ vandens šildytuvų rinkoje veikia jau daugiau nei 30 metų. Per šį laiką ji spėjo tapti šildymo technikos gamybos lydere Lenkijoje bei Rytų Europoje. „Kospel“ boileriai yra itin kokybiški, ekonomiški ir kompaktiški. Momentinius šio gamintojo vandens šildytuvus galima montuoti duše, prie kriauklių virtuvėse, vonioje ar kitoje vietoje, kur reikalingas itin greitas karšto vandens paruošimas vartojimui. 

Momentiniai „Kospel“ vandens šildytuvai padeda apsaugoti vandenį nuo irimo ir net iki 50 proc. sumažina vandens ir elektros energijos suvartojimą. Šio tipo boileriai elektrą naudoja tik tuomet, kai naudojamas vanduo. Įsigyti norimą gaminį greitai ir patogiai galite internetu. O pasinaudoję nuolaidomis, gerą įrenginį nusipirksite pigiau.

Vandens šildytuvai su pristatymu į namus

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų įvairios talpos elektrinių, momentinių, kombinuotų ir netiesioginio šildymo „Kospel“ boilerių asortimentą konkurencingomis kainomis. O mūsų komanda pakonsultuos visais pasirinkimo, pajungimo, montavimo, priežiūros ir kitais su vandens šildytuvais susijusiais klausimais. Įrenginius pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Tauragėje, Plungėje, Alytuje ir kitur.