Dražice gamintojo prekės

Tinkamai parinkti ir individualiems poreikiams prisitaikyti vandens šildytuvai yra patogus ir gana pigus sprendimas gyvenamiesiems namams, kotedžams, butams, sodyboms, komercinėms, visuomeninės paskirties ir kitų paskirčių patalpoms. Boileriai yra nepamainomi įrenginiai, norint užtikrinti greitą ir sklandų karšto vandens paruošimą prausimuisi, indų plovimui, skalbimui ir įvairioms kitoms buitinėms reikmėms. Tai suteikia papildomo komforto ir jaukumo vartotojams.

Dražice 50L Dražice 125L Dražice 250L, 300L, 400L, 500L
Dražice 80L Dražice 160L
Dražice 100L Dražice 200L

Dražice vandens šildytuvai – aukščiausia kokybė 

Vandens šildytuvus Čekijos kompanija „Dražice“ gamina ilgiau nei 65 metus. „Dražice“ vandens šildytuvai pasižymi labai aukšta kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Profesionalų komanda sukūrė itin ekonomiškus ir patvarius boilerius, kuriuos nuolat tobulina, diegdami naujausias inovacijas.

Ši kompanija siūlo itin platų gerų boilerių asortimentą su unikalia vandens kaitinimo elementų konstrukcija ir patikimą, itin profesionalų įrangos aptarnavimą už gerą kainą.

Dražice boileriai internetu pigiau

Ši kompanija pagamina daugiau nei 150 tūkstančių vandens šildytuvų per metus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite itin plačią visų tipų „Dražice“ boilerių (elektrinių, kombinuotų, momentinių, mažos talpos, netiesioginio šildymo ir kitų) pasiūlą konkurencingomis kainomis. Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų įsigyti norimą įrenginį – pirkti internetu neiškeliant kojos iš namų.

Vandens šildytuvų pristatymas visoje Lietuvoje

Jei kyla abejonių, kuris „Dražice“ vandens šildytuvas geriausiai atitiktų Jūsų individualius poreikius, mūsų komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti visais pasirinkimo, montavimo, pajungimo, priežiūros ir panašiais klausimais. Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Tauragėje, Ukmergėje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur, kur Jums patogu.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių talpų vandens šildytuvus:

  • Dražice 50 L
  • Dražice 80 L
  • Dražice 100 L
  • Dražice 125 L
  • Dražice 160 L
  • Dražice 200 L
  • Dražice 250 L, 300 L, 400 L, 500 L

Kokios talpos šildytuvas reikalingas Jums apsispręsti reikėtų įvertinus, kiek asmenų ir kaip dažnai naudosis karštu vandeniu. Vienokios talpos reikės porai, kad galėtų patogiai praustis po dušu ar naudoti vandenį buityje, ir visai kitokio dydžio boilerio reikės gamybinėms patalpoms su didele komanda ar visuomeninės paskirties pastatuose.