Vandens šildytuvai ir akumuliacinės talpos Kospel

Kospel siūlo įvairių variantų akumuliacines talpas, vandens šildytuvus su šilumokaičiu ir buferines talpyklas. Jų tūris nuo 80 iki 1000 litrų. Gaminius galima naudoti tiek namuose, tiek dideliuose viešbučiuose ir pramonės įmonėse. Akumuliacinės talpos ir vandens šildytuvai su šilumokaičiais yra vienį iš svarbiausių kiekvienos šildymo sistemos elementų. Jie turi garantuoti ilgametį ir nepriekaištingą veikimą.

Kaip gaminamos vandens talpos Kospel gamykloje?

  • Gamybos automatizavimas. Suvirinimo ir emaliavimo procesai yra svarbiausi gaminant vandens talpas. Naudojant atitinkamas mašinas galima visiškai atkartoti ir tiksliai atlikti darbus.
  • Emaliavimo technologija. Automatizuota miltelinio emaliavimo sistema užtikrina tolygią didžiausio storio dangą. Pirmasis emaliavimo proceso etapas - plieno paviršiaus paruošimas smėliavimo patalpoje. Tada rezervuarai keliauja į emaliavimo kamerą. Kompiuteriu valdomos lakavimo lancetės, naudojant elektrostatinę technologiją, padengia emalį didžiausiu tikslumu. Kitame etape visos talpos keliauja į krosnį. Daugiau kaip 800 °C temperatūroje emalis susilieja su paviršiumi, sukurdamas aukščiausios kokybės apsaugą nuo korozijos.

Vandens šildytuvų šiluminė izoliacija ir korpuso estetika

Kospel vandens šildytuvai ir talpos turi aukštos kokybės izoliaciją (A-C klasės). Įmonė naudoja dvi rezervuarų izoliavimo technologijas: polistireną arba poliuretano putas. Vertikaliuose vandens šildytuvuose iš kieto ABS plastiko pagamintas korpusas užtikrina aukščiausius apsaugos standartus. Jis užtikrina estetinę išvaizdą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Kospel SWK vandens šildytuvams būdinga aukšta A energetinio naudingumo klasė dėl labai geros PUR putų izoliacijos.

100% gaminių kokybės kontrolė

Bendrovė Kospel įdiegė daugiapakopę kokybės kontrolės sistemą. Kontrolės procedūros pradedamos nuo pasirinktų plieno rūšių, kurias tiekia patikrinti tiekėjai, pristatymo. Visi suvirinti rezervuarai išbandomi iki 1.2 megapaskalio slėgio sąlygomis. Emalio dangos bandymas atliekamas vėlesniame gamybos etape. Kvalifikuoti kontrolieriai patikrina visas pagamintas talpyklas.

Nes kokybė lemia viską!

Du skirtingų gamintojų vandens šildytuvai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti panašūs. Atminkite, kad yra įmonių, kurios orientuojasi į kiekybę ir mažą kainą. Kospel daugiausia dėmesio skiria kokybei ir klientų pasitenkinimui. Kospel rezervuarai yra preciziškai nudažyti - tai garantuoja ilgametį neprobleminį ir saugų naudojimą.