Informacija apie Dražice gamintoją

Dražice – tai puikiai žinomas prekės ženklas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Druzstevni zavody Dražice kompanija yra lyderiaujantis vandens šildytuvų gamintojas Čekijoje, o taip pat patenka ir tarp pirmaujančių prekės ženklų ES. Dražice produkcija eksportuojama į beveik dvidešimt valstybių visame pasaulyje, tad nenuostabu, kad tiek daug vartotojų pasitiki šia produkcija, o ekspertai gaminius vertina geriausiais balais.

Čekijoje, Dražice namų rinkoje, vartotojai sukuria labai didelę paklausą būtent šio gamintojo produkcijai – vandens šildytuvams. Namų rinkoje Dražice užima didžiausią rinkos dalį šiame segmente, kuri sudaro apie 50%.

Kompanija Dražice gamina ir parduoda vandens šildytuvus. Tai yra pagrindinė gamintojo veikla, sukūrusi reputaciją įvairiose šalyse. Šiuo metu kompanija turi plačią gaminamų modelių gamą, kurią sudaro: vertikalūs, horizontalūs, stacionarūs, elektriniai arba kombinuoto veikimo 5-1000l tūrio vandens šildytuvai. Dražice taip pat gamina ir stacionarius vandens rezervuarus (šilumokaičius) talpoms nuo 100 iki 1000 litrų.

Taigi, tarp svarbiausių bendrovės veiklų patenka ne tik vandens šildytuvų, tačiau ir rezervuarų gamyba. Prie šių sričių galima priskirti netiesioginio šildymo sprendimus, siūlomus dujinių vandens šildytuvų gamintojams. DZ Dražice kompanijos tikslas yra stiprinti poziciją Čekijos rinkoje ir įsitvirtinti tarp geriausiai žinomų ir geriausiai vertinamų bendrovių šioje nišoje, visos Europos teritorijoje. Solidi reputacija, tradicijų laikymasis ir aukštos kokybės produkcija leido sukurti gerą reputaciją. Stengdamiesi ją išlaikyti Dražice teikia aukšto lygio klientų aptarnavimo paslaugas bei skiria dėmesį tvarumo iniciatyvoms, aplinkos apsaugai, vadovaujasi vidiniu etikos kodeksu.