Centrinio šildymo boileriai

Jeigu jūsų objektas ar būstas yra prijungtas prie centrinio šildymo, tada jums geriausiai tiks būtent vandens šildytuvas, jungiamas prie centrinio šildymo sistemos. Mūsų el. parduotuvėje jūs rasite Ariston PRO1, BDR-E, Dražice OKC, Kospel WW bei WP, Gorenje GBK, Thermex ER ir daugiau šių bei kitų gamintojų vandens šildymo sistemų, pritaikytų jungimui prie centrinio šildymo.

Daugiausiai šiame asortimente yra kombinuoti arba netiesioginio šildymo boileriai. Būtent jie geriausiai prisitaiko prie centrinio šildymo infrastruktūros ir gali paimti generuojamą šilumą karšto vandens ruošimui. Tai – puikus pasirinkimas nuosaviems namams arba didelius karšto vandens poreikius turintiems apartamentams bei net komerciniams objektams.

Prieš perkant labai svarbu išsiaiškinti dėl vietos montavimui, biudžeto ir reikalingos talpos. Priklausomai nuo išplanavimo bei turimos erdvės, centrinio šildymo boileriai gali būti pakabinami ir pastatomi, tiek vertikalios, tiek horizontalios orientacijos. Jeigu dvejojate dėl pasirinkimo arba nežinote, kurį sprendimą verčiausia pirkti, rekomenduojame susisiekti su mūsų komanda telefonu +370 650 96747. vandens-sildytuvai.lt specialistai patars, pasiūlys, atsakys į klausimus bei padės padaryti naudingiausią investiciją į karšto vandens ruošimą.